SOLDOMIRK | PAR MUMS
15509
page-template-default,page,page-id-15509,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

PAR MUMS

PAR MUMS

SIA Soldomirk ir metālapstrādes un autobusu nomas, kā arī starptautisko pasažieru pārvadājumu pakalpojumu uzņēmums. Uzņēmums dibināts 2005. gada 23. martā, pārņemdams z/s Daudziešas darbības sfēras. To dibinājis Modris Krieviņš.

SIA Soldomirk galvenie darbības virzieni ir:

Metālapstrāde – hidranta sastāvdaļas ugunsdzēsības ūdensapgādes sistēmās. SIA Soldomirk ir viens no nedaudziem uzņēmumiem Baltijā, kas nodarbojas ar šādu sagatavju apstrādi un vienīgais Latvijā.

Autobusu noma. SIA Soldomirk piedāvā autobusu nomu gan vietējo, gan ārvalstu tūristu apkalpošanai.

Uzņēmums realizē arī individuālos tūrisma maršruta pasūtījumus, veicot dažādus starptautisko pasažieru pārvadājumus.

SIA Soldomirk strādā augsti kvalificēti un atsaucīgi darbinieki. Lai uzņēmums būtu konkurētspējīgs un piegādātu klientam pakalpojumu vai saražoto produkciju augstā kvalitātē, uzņēmuma darbinieki tiek apmācīti ar jaunākajām tehnoloģijām un pieejām klientu apkalpošanā.

Veiksmīga darbība metālapstrādes un pasažieru pārvadājumu nozarēs ir izveidojusi uzņēmuma atpazīstamību Eiropas tirgū.

Uzņēmums lepojas ar klientiem un sadarbības partneriem. Ilgstošas un noturīgas attiecības ar sadarbības partneriem liecina par savstarpēju uzticēšanos un kvalitāti. SIA Soldomirk sadarbības partneri ir tādi savu nozaru līderi kā Sperre Baltic, Tauriņš un Partneri, Indotekss metālapstrādē un Nordeka Serviss, Multiline, VIA Hanza pasažieru pārvadājumu un autobusu nomu nozarēs.

SIA Soldomirk darbības galvenie mērķi ir:

  • Augsta pakalpojumu kvalitāte
  • Ātra un precīza pasūtījumu izpilde
  • Jaunu darbības virzienu attīstīšana

Uzņēmuma devīze Labāko Jums! atspoguļo uzņēmuma orientāciju uz kvalitatīva produkta un pakalpojuma piegādi klientam, uz ilgstošām un noturīgām attiecībām ar klientu, uz savstarpēju uzticēšanos un profesionalitāti.